מידע נוסף

תקנות חוק יפוי כח מתמשך

יפוי כח מתמשך הנו תוצר של חקיקה וניתן לראותו בלשון פשטנית ומובנת ללא משפטנים כחוק יפוי כח מתמשך (לשם הפשטות וההבנה נכנה את תיקון החוק שיצר את יפוי הכח המתמשך  מכאן והילך כחוק יפוי כח מתמשך ואת הסייגים בחוק  כתקנות יפוי כח מתמשך).

כמה עולה לעשות יפוי כח מתמשך

יפוי כח המתמשך דורש מעבר להכשרת עורך הדין  הרבה נסיון משפטי ונסיון חיים. עלות יפוי כח מתמשך או מחיר ייפוי כח מתמשך כולל בחובו את נסיונו הכולל של עורך הדין במכלול כישורים משפטיים.

רשימת מורשי נגישות השירות

שירות נגיש הוא שירות הנותן מענה גם לצרכים של אנשים עם מוגבלות שבכללה מוגבלות מוטורית, מוגבלות בראיה ובשמיעה, מוגבלות נפשית ועוד.

יפוי כח מתמשך הגשה מקוונת

במועד חקיקת תיקון חוק הכשרות המשפטית בו יצרו את פלטפורמת יפוי הכח המתמשך על כל החידושים והמורכבויות שלו יצרו מערכת מקוונת שלמה שבה יפוי הכח נערך בעצם על מחשב משרד המשפטים, במערכת מקוונת.

טופס ייפוי כוח רפואי מתמשך

לקוח פנה אלי בעת עריכת יפוי כח מתמשך ושאל  על טופס ייפוי כוח רפואי מתמשך. כלומר אם נדייק זה אמור להכתב כיפוי כוח מתמשך רפואי.  בתוך פרקי יפוי הכח המתמשך ישנו פרק רפואי.

האפוטרופוס הכללי ייפוי כח מתמשך

יפוי כח מתמשך האפוטרופוס הכללי- שני מונחים שטעונים הסבר, אנו במאמר זה נעסוק בפן של האפוטרופוס הכללי יפוי כח מתמשך- כלומר  נעסוק ביפוי הכח המתמשך מהפן של האפוטרופוס הכללי.

התחדשות עירונית , פינוי בינוי ירושלים

במאמר קצר זה נקרין מעט אור על המושגים פינוי בינוי בירושלים.  לפני כתריסר שנים לערך נכנסה לתחום הבנייה תוכנית חדשה תמ”א 38. בירושלים נכנסה לתוקף תוכנית חדשה ששמה תמ”38 ירושלים.

כמה מילים על תמ”א 38 ופינוי בינוי

בשנת 2006 העבירה הממשלה החלטה בנוגע לתוכנית מתאר חדשה (מספרה הסדרתי היה 38) לחיזוק מבנים כנגד רעידות אדמה. התוכנית כונתה תמ”א 38 שפרושה תוכנית מתאר ארצית 38.

שכ”ט ייפוי כח מתמשך

לאחר שהשכלנו בנוגע לכל יתרונותיו של יפוי כח מתמשך אנו מגיעים לשאלה שהיא לא פחות חשובה מהו שכ”ט יפוי כח מתמשך? ננסה להבהיר מה היחס בין שני מושגים שמתחברים יפוי כח מתמשך שכר טרחה – אנו מעוניינים בעורך דין שיערוך יפוי כח מתמשך. 

לפרטים וליצירת קשר השאירו פרטים או חייגו

02-6251231