זכויות דיירים בפינוי בינוי

ליווי עורך דין – המפתח להצלחה בפרויקט פינוי בינוי/תמ”א 38

פינוי בינוי זכויות הדייר – ליווי עו”ד

הליך פינוי בינוי/תמ”א 38 הוא הליך מבורך שנועד להשביח את הנכסים השונים במדינת ישראל, לאפשר להם להיות בטוחים מפני פגיעה עתידית כתוצאה מרעידות אדמה ולהעלות את ערך הנכס. ההליך כולו, הנתמך על ידי המדינה ובעידודה, מאפשר לבניינים רבים ליהנות מהתקדמות נדל”נית ומבטחון, ומלבד המדינה – מעורבים בו גם רשויות נוספות, קבלנים, אנשי מקצוע, כלכלנים, יזמים וכמובן – גם עורך דין. ליווי עורך דין הוא המפתח להצלחה בפרויקט תמ”א 38. מהו תפקיד עורך הדין בתהליך ומדוע הוא חשוב כל כך?

למידע נוסף לחצו כאן

תפקידו של עורך הדין בתהליך התמ”א שמירה על זכויות דיירים בפינוי בינוי

תפקידו של עורך הדין מתחלק לכמה שלבים עיקריים ומהותיים:

  1. פגישה עם הדיירים – הדרכת הדיירים בנוגע לאפשרויות תכנוניות עפ”י חוקי התכנון והבנייה, אומדן של היקף הפרויקט, התמחות כלכלית ובתחום המקרקעין כדי להבין מהן סדרי הגודל הכספיים שידרשו מהיזם ומהגורמים הנוספים בפרויקט.
  2. בחירת יזם – בחירת חברת יזמים מתאימה לניהול התהליך כולו. כדי לבחור את היזם המתאים ביותר, חשוב להבין בתחום, לדעת לנהל משא ומתן לכל אורך הדרך ולהבטיח את דירות הדיירים מכל משמר– כדי שאתם תהיו רגועים לאורך כל התהליך.
  3. ניסוח הסכם – אתם לא אמורים לחתום על ההסכם הראשון שהיזם מעביר לחיקכם. חשוב שעורך דין מיומן הבקיא בתחום הנדל”ן בכלל ובתחום התמ”א בפרט ינסח הסכם שיגן על האינטרסים שלכם ויבטיח שתפיקו מהתהליך את מקסימום התמורה.
  4. ליווי התהליך כולו – תפקיד עורך הדין אינו מסתיים לאחר שהפרויקט יוצא לדרך. לכל אורך התהליך, ילווה אתכם עורך הדין, יגשר על פערים, יפתור בעיות וישמור על זכויות הדיירים עד להשלמתו המוצלחת של הפרוייקט.
  5. רישום הנכס בטאבו – בסיום הפרויקט, ירשם הנכס באופן חוקי ברשויות.

למה אתם צריכים עורך דין מיומן?

עורך דין בתחום ההתחדשות העירונית ילווה אתכם עד לשלמת הפרויקט. חשוב לבחור משרד מומחה המצויד בניסיון הדרוש, ביכולת ניהול מתאימה ובמומחיות בתחום התמ”א 38. זכרו – רק ליווי של עורך דין מומחה יוביל אתכם להצלחה המקסימלית וימנע לא מעט מהמורות בדרך אל הדירה הנכספת המחודשת .

עורך הדין טרספולסקי מלווה כבר שנים ארוכות פרויקטים רבים, בהצלחה רבה  וישמח ללוות גם את שלכם! צרו 0522637404

פינוי בינוי זכויות הדייר